• Komshine Optinio Pluošto Valymo servetėlės FOCP kostiumas FC/SC/ST 2.5 mm 1,25 mm LC Plikas pluošto Universalioji Jungtis
  • Komshine Optinio Pluošto Valymo servetėlės FOCP kostiumas FC/SC/ST 2.5 mm 1,25 mm LC Plikas pluošto Universalioji Jungtis
  • Komshine Optinio Pluošto Valymo servetėlės FOCP kostiumas FC/SC/ST 2.5 mm 1,25 mm LC Plikas pluošto Universalioji Jungtis
  • Komshine Optinio Pluošto Valymo servetėlės FOCP kostiumas FC/SC/ST 2.5 mm 1,25 mm LC Plikas pluošto Universalioji Jungtis
  • Komshine Optinio Pluošto Valymo servetėlės FOCP kostiumas FC/SC/ST 2.5 mm 1,25 mm LC Plikas pluošto Universalioji Jungtis

Komshine Optinio Pluošto Valymo servetėlės FOCP kostiumas FC/SC/ST 2.5 mm 1,25 mm LC Plikas pluošto Universalioji Jungtis

Kodas: w936

Būklė : Nauja prekė

  • €12.47

Dalintis

Komshine Optinio Pluošto Valymo servetėlės FOCP kostiumas FC/SC/ST 2.5 mm 1,25 mm LC Plikas pluošto Universalioji Jungtis

Optinio pluošto Valymo servetėlės, skirtos SC, ST, FC 2,5 mm 1,25 mm LC Plikas pluošto Universali Jungtis Optinio Pluošto

Produkto Aprašymas

Funkcijos: Ergonomiškas, patogus dizainas su vienu veiksmu valymo Tiksliai mechaninė veiksmų pristato nuoseklų valymo rezultatai Automatiškai iš anksto užtikrina, kiekviena gera atliekamas su šviežių valymo juosta pigių per gera

Programos: Valo jungtys džemperiai ir adapteriai Optinio Pluošto Valymo servetėlės, skirtos SC, ST, FC 2,5 mm 1,25 mm LC Plikas pluošto Universali Jungtis Optinio Pluošto ODC versiją, kad būtina turėti srityje technikai techniniai duomenys: Modelio Numeris FOCP Klasifikacija Spalva ŽALIA Taikoma Optinio tinklo Jungtis & Adapteris SC,FC,ST,LC

Matmenys(mm)

(*Vadovas Bžūp dimentions ir

prongs nėra įtrauktas.) W76xH76xL76MM Funkcija ir (arba) Tvarkymo tipo Valymo SC,FC,ST,LC Nr. Valymus >1000times Valymo Būdas

Sausas (Valymas, Cirkonio rėmelis su endface

valymo servetėlės, be jokių cheminių ar tirpiklį) Pastabos Išleistas 2011.Balandžio

Žymos: lc upc, švarus optinio pluošto, Pluošto, pluošto įrankis, lc fiber optic, lc pleistras, kabelio lc, cleaner optinio pluošto, lc šviesolaidinių, cleaner pluošto.

  • Sertifikavimo: NĖRA
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Prekės Pavadinimas: NoEnName_Null

Priedai

10vnt/daug 0,9 mm Plieno Vamzdžių, Fiber Optic PLC Splitter 1x16 SC/UPC Mini Blockless 1*16 SC UPC Jungtis 1x16 PLC Pluošto Splitter, Mini Modulis, 900um, SC/UPC Optinė Jungtis SC Singlemode simplex Plieno Vamzdis plc optinis splitter Savybės *Puikus Mechaninė,Mažas Dydis *Didelis Patikimumas *Mažas įterpties Nuostoliai ir mažai Poliarizacijos Priklausomi nuostolių *Didelis kanalų skaičius *Puiki Aplinkos Stabilumą ir Plačiai Naudojamas Programos *FTTx
Susijusios
Naujas huawei EG8120L GPON EchoLife ONU ONT 1GE+1FE+1 balso Optinio tinklo mazgo SC UPC / SC APC sąsaja anglų versija 100%Naujas huawei EG8120L GPON EchoLife ONU ONT 1GE+1FE+1 balso Optinio tinklo mazgo SC UPC / SC APC sąsaja anglų versija Specifikacija: Modelis Konfigūracija Matmenys/vnt LAN Telefonas Wifi Sąsaja Firmware EG8120L 1GE Taip Nr. PK UPC PK APC Lietuvių 162*141*36 mm /0,25 kg Smilar HG8120C Pristatymas:
Susijusios
F11301T Miller apkabos Pluošto nuėmimo replės FIS Tri-Hole Optinio tinklo Skirstytuvo F11301T Miller apkabos Pluošto nuėmimo replės FIS Tri-Hole Optinio tinklo Skirstytuvo Gamintojas: FIS Modelis: F11301T Charakteristika: Visas ilgis: 148mm naudojami ir nereikia reguliuoti diafragmą, labiausiai greito nuėmimo Ypatingą formavimo pjovimo, frezavimo, tikslumo diafragmą, kuri negadina pluošto išpardavimas Ypatingas.Trijų segmentų išpardavimas dizainas, optinio pluošto linijų,
Susijusios
10 Vnt. PK APC į PK UPC Simplex 2.0 3.0 mm mm PVC Single Mode Fiber Patch Cable Jumper Pluošto Pleistras Laido Fibra Optica 10 Vnt. PK APC į PK UPC Simplex 2.0 3.0 mm mm PVC Single Mode Fiber Patch Cable jumper pluošto pleistras laido fibra optica modname=images&cols=1&colspace=10&rowspace=10&align=center
Susijusios
Orientek T45 Sintezės Splicer Sintezės Sujungimas Mašina Fusionadora maquina de fusao Soudeuse Pluošto Optique Atnaujinti T40 Splicer Orientek Sintezės Splicer T45 Sujungimas Mašina Core Derinimas 7s Sudurti 【Nešiojamų Dizainas】 ----Orientek T45 Sintezės Splicer labai mažo dydžio ir šviesos svorio, splicer yra lengva atlikti ir galima pakelti viena ranka. 【Grafinės sąsajos ir jutiklinį ekraną】 ----Orientek T45 Sintezės Splicer naudoja visiškai naują GUI, ir jutiklinis ekranas dizainas.Operatoriai gali nustatyti splicer
Susijusios