• 2VNT/daug Singlemode FC-LCFiber Optinis Adapteris Nemokamas Pristatymas FC/UPC Moterų LC/UPC Vyrų Optinio tinklo Adapteris
  • 2VNT/daug Singlemode FC-LCFiber Optinis Adapteris Nemokamas Pristatymas FC/UPC Moterų LC/UPC Vyrų Optinio tinklo Adapteris
  • 2VNT/daug Singlemode FC-LCFiber Optinis Adapteris Nemokamas Pristatymas FC/UPC Moterų LC/UPC Vyrų Optinio tinklo Adapteris
  • 2VNT/daug Singlemode FC-LCFiber Optinis Adapteris Nemokamas Pristatymas FC/UPC Moterų LC/UPC Vyrų Optinio tinklo Adapteris

2VNT/daug Singlemode FC-LCFiber Optinis Adapteris Nemokamas Pristatymas FC/UPC Moterų LC/UPC Vyrų Optinio tinklo Adapteris

Kodas: w645

Būklė : Nauja prekė

  • €12.19
  • €11.22

Dalintis

FC Moterų LC Vyrų Optinio tinklo Adapteris Singlemode FC/UPC-LC/UPC Pluošto Optinis Adapteris

Funkcijos 1.Mažas įterpties nuostoliai, didelis pelnas, nuostolis 2.Geras suderinamumas 3.Didelio tikslumo mechaniniai matmenys 4.Aukštas patikimumas ir stabilumas 5.Keramikos ar Bronzos Įvorė 6.PC, APC, UPC neprivaloma 7.Simplex / Dvipusis Naudojimas: 1.Local Area Network 2.Kabelinės televizijos Sistema 3.Telekomunikacijų Tinklai 4.Bandymo Įranga

Žymos: plastikiniai skaidulų optika, lc optinis, lc upc, cleaver optinio pluošto, šviesos pluošto optika, mikrotik maršrutizatorius, jw3306d, d saitą, optinio pluošto kabelio singlemode, ubiqu.

  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Sertifikavimo: NĖRA
  • Skaidulų Tipas: Vieną Režimas
  • Prekės Pavadinimas: Joinwit
  • Dydis: 10CM*10CM*10CM
  • Suderinamas: TP-link
  • Jungties Tipas: FC/UPC
  • Elemento Ilgio: 1m
  • Modelio Numeris: FC/UPC Moterų LC/UPC Vyrų Optinio tinklo Adapteris

Priedai

10vnt Daug Restauruotas EchoLife HG8010 HG8110 EPON GPON 1GE Terminalo ONU Sveiki Staigmena! →Sekite mūsų prioritetas pristatymo ir gauti naujausius pasiūlymus,Spustelėkite mūsų dovanos. APP mokėjimo mėgautis 1% papildomą nuolaidą staigmena! 10vnt Daug Restauruotas EchoLife HG8010 HG8110 EPON GPON 1GE Terminalo ONU Huawei ont FTTH pluošto namų modemo ONT anglų GAMINIO Apžvalga Gamybos data: HUAWEI HG8010 1GE , partijomis, pagaminti
Susijusios
TM600 ADSL2+ Testeris ADSL Testeris Su DMM testavimo Funkcija Aprašymas: TM-600 ADSL2+ Testeris, specialiai sukurta xDSL linijos bandymas (xDSL yra: ADSL, ADSL2, ADSL2+, READSL ir pan.) ir techninės priežiūros Ji suteikia xDSL bandymo, PPPoE dial bandymo, DMM bandymo, Modemo emuliacija, linijos įtampos indikacijos ir pan. TDR ir Tonas Sekimo funkcija gali būti pridėta prie šio prietaiso funkcijos. Jis yra vienas daugiafunkcis testeris su smart
Susijusios
DVP730/730H/720 DVP-740 DVP760/760A Sintezės Splicer 3 in 1 pluošto sąvarža / pluošto plokštė Pluošto laikiklį 1 Pora Pagaminta Kinijoje Produktų Duomenys: Prieš YouBuy 1: Visiems produktams, kurie parduodami bendrovės yra originali, tiesiogiai pristatyti gamintojo sandėlio, visiškai jums pirkti tikri. 2: ši parduotuvė: principo laikytis kokybės pirma, paslauga pirma, klientas pirmą, ir siekiame jums tarnauti su geriausius produktus, geriausia kaina ir greitas aptarnavimas. 3: Dėl didelio kiekio produktų,
Susijusios
1 Pora DVP 740 760 760H Optinio Pluošto Elektrodai DVP-740 DVP-760 DVP-760H Sintezės Splicer Pakeitimas ir Atsarginių Nemokamas Pristatymas Feiberey yra suteikti jums aukščiausios kokybės Splicer Elektrodai.Patenkinti ir viršyti specifikacijas, kurias reikia Optinio Pluošto pramonei.Mes featuring splicer elektrodai, kurie palaiko įvairių modelių Sintezės splicers Atsarginių Elektrodai.Mūsų elektrodas yra pagamintas iš super tikslumo technologiją ir specialias medžiagas, galima derinti su įvairiais markės modeliai skaidulų sintezės
Susijusios